XII трансграничен традиционен турнир Кула – 10 май 2015

Завърши XII традиционен шахматен турнир в Кула! 43 участника мериха сили в ускорено темпо през неделния ден на 10 май. Първи с 6,5 точки от 7 възможни се класира победителят от аматьорския турнир предишния ден в Калафат – Ради Данов от Перник. Втори остана Даян Нинов, който беше точен в критичните моменти, а трети остана градският шампион на Видин – Мирослав Милчев, който успя да се наложи последния кръг над пловдивчанина Любо Мишев.

Силно впечатление направи Павел Флоров от с. Митровци който още първия кръг с блестяща игра за малко да победи гросмайстор Тошич от Княжевац. Специални награди взеха също така: Кристина Йорданова от Монтана за 1 място до 14 години; Антанас Антов от Горни Лом за 1 място ветеран, Елисавета Иванова от с. Митровци за първо място жени, както и Венцислав Вътов за най-добре класирал се местен състезател от Кула.

Общо 18 награди на стойност 1500лв раздаде кмета на Кула – г-н Владимир Владимиров, под чийто патронаж се проведе турнира.

XII KULA OPEN 2015

Organizer(s) : KULA MUNICIPALITY and Chess Club “Naiden Voinov”
Tournament Director : Vladimir Vladimirov
Chief or supervising arbiter : Evtim Stefanov
Town : Kula
Rating-Ø : 1713
Date : 2015/05/10

Final Ranking

Rank SNo.   Name Rtg FED Pts BH.
1 7 Danov Radi 2124 BUL 6,5 22,0
2 6 Ninov Dayan 2142 BUL 5,5 23,5
3 5 Milchev Miroslav 2176 BUL 5,5 19,5
4 17 Stefanov Evtim 1967 BUL 5,0 19,5
5 20 Zdravkovic Dragan 1803 SRB 5,0 18,0
6 19 Krastev Vladimir 1847 BUL 5,0 17,5
7 1 gm Tosic Miroslav 2415 BUL 4,5 22,5
8 2 Mishev Lyubomir 2245 BUL 4,5 21,5
9 10 Rasic Jovan 2051 SRB 4,5 21,0
10 3 Todorov Ivailo 2242 BUL 4,5 21,0
11 13 Galunova Tsveta 2010 BUL 4,5 20,0
12 28 Dimitrov Georgi 1924 BUL 4,5 19,5
13 23 Dimitrov Ventsislav 2010 BUL 4,5 17,0
14 12 Velev Josif 2032 BUL 4,0 21,0
15 16 Kostov Miroslav 1974 BUL 4,0 20,5
16 41 Todorov Petar 0 BUL 4,0 19,5
17 4 Iliev Ilian 2183 BUL 4,0 19,0
18 34 Mihailov Mihail 0 BUL 4,0 17,5
19 27 Antov Antanas 0 BUL 4,0 16,5
20 24 Atanasov Marian 1800 BUL 4,0 16,5
21 35 Mladenov Angel 2000 BUL 3,5 19,0
22 9 Arandjelovic Aleksandar 2078 SRB 3,5 19,0
23 11 Radenkovic Dragan 2040 SRB 3,5 19,0
24 15 Hristov Georgi 1987 BUL 3,5 17,5
25 14 Vladimirov Vladimir 1996 BUL 3,5 16,0
26 36 Naumov Yaroslav 0 BUL 3,0 21,5
27 40 Todorov Ludmil 0 BUL 3,0 21,0
28 18 Tsakov Petar 1944 BUL 3,0 18,0
29 39 Todorov Bozhidar 0 BUL 3,0 17,0
30 33 Markov Martin 0 BUL 3,0 16,5
31 22 Florov Pavel 2055 BUL 3,0 15,0
32 43 Vatov Ventsislav 0 BUL 3,0 13,5
33 8 Grigorov Evgeni 2085 BUL 2,5 16,5
34 31 Ivanova Elisaveta 0 BUL 2,5 15,5
35 32 Lukov Tsetsko 0 BUL 2,5 14,5
36 29 Georgiev Luybomir 0 BUL 2,5 14,0
37 21 Penkov Penko 1611 BUL 2,5 13,5
38 30 Gerasimov Velizar 0 BUL 2,5 12,5
39 26 Obesnikova Eva 1437 BUL 2,0 15,0
40 25 Yordanova Kristina 1500 BUL 2,0 13,5
41 37 Obesnikov Hristo 0 BUL 2,0 12,0
42 42 Tomov Aleksandar 0 BUL 1,5 13,0
43 38 Obesnikova Tsvetana 0 BUL 1,0 11,0

XII KULA OPEN 2015

Organizer(s) : KULA MUNICIPALITY and Chess Club “Naiden Voinov”
Tournament Director : Vladimir Vladimirov
Chief or supervising arbiter : Evtim Stefanov
Town : Kula
Rating-Ø : 1713
Date : 2015/05/10

Final Ranking

Rank SNo.   Name Rtg FED 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. Pts BH.
1 7 Danov Radi 2124 BUL 12 w 1 5 b ½ 26 w 1 21 b 1 9 w 1 2 b 1 7 w 1 6,5 22,0
2 6 Ninov Dayan 2142 BUL 19 b 1 4 w 1 6 b 1 8 b 1 7 w ½ 1 w 0 10 b 1 5,5 23,5
3 5 Milchev Miroslav 2176 BUL 39 w 1 28 b 1 15 w ½ 9 b 0 17 w 1 14 b 1 8 w 1 5,5 19,5
4 17 Stefanov Evtim 1967 BUL 43 w 1 2 b 0 27 w 1 10 w 0 19 b 1 16 b 1 9 w 1 5,0 19,5
5 20 Zdravkovic Dragan 1803 SRB 16 b 1 1 w ½ 21 b 0 12 w ½ 30 b 1 27 w 1 22 b 1 5,0 18,0
6 19 Krastev Vladimir 1847 BUL 27 w 1 33 b 1 2 w 0 14 b ½ 16 w ½ 26 b 1 17 w 1 5,0 17,5
7 1 gm Tosic Miroslav 2415 BUL 31 w 1 14 b 1 9 w ½ 15 b 1 2 b ½ 10 w ½ 1 b 0 4,5 22,5
8 2 Mishev Lyubomir 2245 BUL 13 b 1 23 w 1 11 b 1 2 w 0 22 b ½ 24 w 1 3 b 0 4,5 21,5
9 10 Rasic Jovan 2051 SRB 34 b 1 32 w 1 7 b ½ 3 w 1 1 b 0 22 w 1 4 b 0 4,5 21,0
10 3 Todorov Ivailo 2242 BUL 20 w 1 15 b 0 25 w 1 4 b 1 26 w 1 7 b ½ 2 w 0 4,5 21,0
11 13 Galunova Tsveta 2010 BUL 18 w 1 17 b 1 8 w 0 26 b 0 20 w 1 12 b ½ 23 b 1 4,5 20,0
12 28 Dimitrov Georgi 1924 BUL 1 b 0 41 w 1 23 b ½ 5 b ½ 28 w 1 11 w ½ 24 b 1 4,5 19,5
13 23 Dimitrov Ventsislav 2010 BUL 8 w 0 18 b ½ 39 w 1 25 b 1 14 w 0 33 b 1 28 w 1 4,5 17,0
14 12 Velev Josif 2032 BUL 30 b 1 7 w 0 29 b 1 6 w ½ 13 b 1 3 w 0 15 b ½ 4,0 21,0
15 16 Kostov Miroslav 1974 BUL 41 b 1 10 w 1 3 b ½ 7 w 0 21 w 1 17 b 0 14 w ½ 4,0 20,5
16 41 Todorov Petar 0 BUL 5 w 0 - - 1 37 b 1 24 w ½ 6 b ½ 4 w 0 33 b 1 4,0 19,5
17 4 Iliev Ilian 2183 BUL 40 b 1 11 w 0 36 b 1 30 w 1 3 b 0 15 w 1 6 b 0 4,0 19,0
18 34 Mihailov Mihail 0 BUL 11 b 0 13 w ½ 40 b 1 23 w 1 24 b 0 29 w ½ 27 b 1 4,0 17,5
19 27 Antov Antanas 0 BUL 2 w 0 27 b 0 35 w 1 38 b 1 4 w 0 31 b 1 26 w 1 4,0 16,5
20 24 Atanasov Marian 1800 BUL 10 b 0 34 w 1 22 b 0 32 w 1 11 b 0 30 w 1 29 b 1 4,0 16,5
21 35 Mladenov Angel 2000 BUL 25 w ½ 31 b 1 5 w 1 1 w 0 15 b 0 23 w 0 36 b 1 3,5 19,0
22 9 Arandjelovic Aleksandar 2078 SRB 38 w 1 26 b 0 20 w 1 28 b 1 8 w ½ 9 b 0 5 w 0 3,5 19,0
23 11 Radenkovic Dragan 2040 SRB 35 w 1 8 b 0 12 w ½ 18 b 0 36 w 1 21 b 1 11 w 0 3,5 19,0
24 15 Hristov Georgi 1987 BUL 26 w 0 35 b 1 43 w 1 16 b ½ 18 w 1 8 b 0 12 w 0 3,5 17,5
25 14 Vladimirov Vladimir 1996 BUL 21 b ½ 37 w 1 10 b 0 13 w 0 29 b 0 42 w 1 34 b 1 3,5 16,0
26 36 Naumov Yaroslav 0 BUL 24 b 1 22 w 1 1 b 0 11 w 1 10 b 0 6 w 0 19 b 0 3,0 21,5
27 40 Todorov Ludmil 0 BUL 6 b 0 19 w 1 4 b 0 40 w 1 31 w 1 5 b 0 18 w 0 3,0 21,0
28 18 Tsakov Petar 1944 BUL 29 b 1 3 w 0 32 b 1 22 w 0 12 b 0 39 w 1 13 b 0 3,0 18,0
29 39 Todorov Bozhidar 0 BUL 28 w 0 38 b 1 14 w 0 33 b ½ 25 w 1 18 b ½ 20 w 0 3,0 17,0
30 33 Markov Martin 0 BUL 14 w 0 39 b 1 33 w 1 17 b 0 5 w 0 20 b 0 42 b 1 3,0 16,5
31 22 Florov Pavel 2055 BUL 7 b 0 21 w 0 34 b 1 42 w 1 27 b 0 19 w 0 39 b 1 3,0 15,0
32 43 Vatov Ventsislav 0 BUL - - 1 9 b 0 28 w 0 20 b 0 35 w 0 41 b 1 40 w 1 3,0 13,5
33 8 Grigorov Evgeni 2085 BUL 36 b 1 6 w 0 30 b 0 29 w ½ 37 b 1 13 w 0 16 w 0 2,5 16,5
34 31 Ivanova Elisaveta 0 BUL 9 w 0 20 b 0 31 w 0 35 b 1 40 b 1 37 w ½ 25 w 0 2,5 15,5
35 32 Lukov Tsetsko 0 BUL 23 b 0 24 w 0 19 b 0 34 w 0 32 b 1 43 w 1 37 b ½ 2,5 14,5
36 29 Georgiev Luybomir 0 BUL 33 w 0 42 b 1 17 w 0 37 w ½ 23 b 0 38 b 1 21 w 0 2,5 14,0
37 21 Penkov Penko 1611 BUL 42 w 1 25 b 0 16 w 0 36 b ½ 33 w 0 34 b ½ 35 w ½ 2,5 13,5
38 30 Gerasimov Velizar 0 BUL 22 b 0 29 w 0 41 b 1 19 w 0 42 b ½ 36 w 0 - - 1 2,5 12,5
39 26 Obesnikova Eva 1437 BUL 3 b 0 30 w 0 13 b 0 41 w 1 43 b 1 28 b 0 31 w 0 2,0 15,0
40 25 Yordanova Kristina 1500 BUL 17 w 0 43 b 1 18 w 0 27 b 0 34 w 0 - - 1 32 b 0 2,0 13,5
41 37 Obesnikov Hristo 0 BUL 15 w 0 12 b 0 38 w 0 39 b 0 - - 1 32 w 0 43 b 1 2,0 12,0
42 42 Tomov Aleksandar 0 BUL 37 b 0 36 w 0 - - 1 31 b 0 38 w ½ 25 b 0 30 w 0 1,5 13,0
43 38 Obesnikova Tsvetana 0 BUL 4 b 0 40 w 0 24 b 0 - - 1 39 w 0 35 b 0 41 w 0 1,0 11,0

Турнирът по ускорен шах в Калафат събра 90 участника!!

На 9 май 2015г. се проведе първия ускорен турнир за любители с ело до 2250 в Калафат с награден фонд от 1500 евро. Общо 90 шахматиста от България, Румъния и Сърбия взеха участие в турнира. Независимо, че турнира се проведе в Румъния най-много участници имаше от България – 43ма. Румънците бяха 38, а сърбите -9.

Турнирът спечели Ради Данов от Перник, а на второ място се класира Любомир Мишев от Пловдив. Най-силно представилият се състезател от ШК “Найден Войнов” бе Ивайло Тодоров, който в последния кръг победи градския първенец на Видин и се класира на 5то място. Освен обещаните награди всички деца в турнира получиха големи шоколади и грамоти осигурени от организатора на турнира – Йонел Думитреску и община Калафат.

I CUPA INDEPENDENTIE CALAFAT

Organizer(s) : Calafat municipality, Ionel Dumitrescu
Chief or supervising arbiter : Stefanov Evtim
Rating-Ø : 1591
Date : 2015/05/09

Final Ranking

Rank SNo. Name Rtg FED Club Pts BH.
1 13 Danov Radi 2124 BUL Pernik 6,5 24,5
2 2 Mishev Luybomir 2245 BUL Plovdiv 6,0 25,0
3 16 Arandjelovic Aleksandar 2078 SRB 6,0 22,5
4 9 Hristodorescu Daniel 2178 ROU Ploiesti 6,0 22,0
5 3 Todorov Ivailo 2242 BUL Vidin 5,5 21,5
6 5 Barzanu Iulian 2208 ROU 5,0 21,5
7 27 Hristov Georgi 1987 BUL Montana 5,0 21,0
8 11 Zlatanovic Zoran 2153 SRB Bor 5,0 21,0
9 4 Serafimov Dimitar 2218 BUL Gabrovo 5,0 21,0
10 23 Visan Alin Ionel 2025 ROU D.T.Severin 5,0 20,0
11 33 Vasova Maria 1905 BUL Berkovitsa 5,0 19,5
12 7 Ilchov Rosen 2195 BUL Pernik 5,0 19,5
13 31 Gavrilescu David 1935 ROU Craiova 5,0 17,5
14 19 Kostici Daniel 2048 ROU Craiova 5,0 16,5
15 6 Micu Iulian 2196 ROU Craiova 5,0 15,5
16 12 Ninov Dayan 2142 BUL 4,5 25,0
17 25 Galunova Tsveta 2010 BUL V.Tarnovo 4,5 21,5
18 10 Milchev Miroslav 2176 BUL Vidin 4,5 21,5
19 1 Maksimovic Suzana 2246 SRB Serbia 4,5 21,5
20 30 Tsakov Petar 1944 BUL Kozloduy 4,5 21,5
21 17 Dodic Dragan 2063 SRB 4,5 21,0
22 24 Dobra Costica 2018 ROU Craiova 4,5 21,0
23 75 Petrov Simeon 0 BUL 4,5 20,0
24 38 Zdravkovic Dragan 1803 SRB 4,5 19,0
25 70 Mladenov Angel 0 BUL Montana 4,5 14,5
26 28 Kostov Miroslav 1974 BUL Vidin 4,0 23,0
27 18 Rasic Jovan 2051 SRB Zajecar 4,0 21,0
28 34 Simion Nicolae 1892 ROU D.T.Severin 4,0 20,0
29 20 Radenkovic Dragan 2040 SRB Knjazevac 4,0 19,5
30 32 Dimitrov Georgi 1924 BUL Vidin 4,0 19,5
31 8 Iliev Ilian 2183 BUL Vidin 4,0 18,0
32 26 Vladimirov Vladimir 1996 BUL Montana 4,0 18,0
33 36 Kamenov Valentin 1835 BUL Vratsa 4,0 17,5
34 22 Velev Josif 2032 BUL Oryahovo 4,0 17,0
35 54 Ciobanu Constantin 0 ROU D.T.Severin 4,0 17,0
36 79 Todorov Lyudmil 0 BUL Montana 4,0 17,0
37 14 Petrescu Georgian 2087 ROU Bucuresti 4,0 17,0
38 35 Krastev Vladimir 1847 BUL Montana 4,0 17,0
39 15 Grigorov Evgeni 2085 BUL Vidin 4,0 16,0
40 43 Neacsu Ioan-Ovidius 1568 ROU Bailesti 4,0 15,5
41 40 Nicu Dumitru 1701 ROU Craiova 4,0 13,5
42 84 Vasilev Ventsislav 0 BUL 3,5 22,0
43 37 Stegaroiu Marcel-Florian 1816 ROU Craiova 3,5 20,0
44 58 Dimitrov Ventsislav 0 BUL Vidin 3,5 19,5
45 29 Stefanov Evtim 1967 BUL Vidin 3,5 19,5
46 86 Yaroslav Naumov 0 BUL Montana 3,5 18,5
47 21 Dimitrov Encho 2035 BUL Oryahovo 3,5 17,5
48 83 Valchev Valeri 0 BUL Vidin 3,5 16,0
49 69 Mihailov Mihail 0 BUL 3,5 14,5
50 87 Yordanova Kristina 0 BUL Montana 3,5 14,0
51 78 Todorov Bozidar 0 BUL 3,5 13,0
52 72 Naidenov Emil 0 BUL Montana 3,0 21,0
53 56 Croitoru Daniel 0 ROU Craiova 3,0 20,0
54 53 Catana Costel 0 ROU Calafat 3,0 19,0
55 90 Zhivkov Nikolay 0 BUL Montana 3,0 18,0
56 49 Boeangiu Marian-Ion 0 ROU D.T.Severin 3,0 17,5
57 73 Nenetu Aurel 0 ROU Calafat 3,0 17,0
58 65 Korbovljanovic Dragan 0 SRB Kladovo 3,0 17,0
59 41 Ceoroianu Laurentiu-Tudor 1684 ROU 3,0 17,0
60 67 Macamete Marian 0 ROU Calafat 3,0 17,0
61 59 Dumitrescu Ionel 0 ROU Calafat 3,0 16,0
62 80 Todorov Petar 0 BUL Montana 3,0 15,5
63 76 Sclipcea Alexandru 0 ROU Calafat 3,0 15,0
64 77 Socol Alexandru 0 ROU Cetate 3,0 14,5
65 50 Bumbaru Daniel 0 ROU Bucuresti 3,0 12,0
66 81 Tsvetanov Pavel 0 BUL Mitrovtsi 3,0 12,0
67 85 Vasov Valentin 0 BUL Berkovitsa 2,5 19,5
68 46 Iures Alberto 1238 ROU Bailesti 2,5 18,5
69 61 Ganescu Marian 0 ROU Craiova 2,5 16,5
70 68 Markov Martin 0 BUL Vidin 2,5 16,0
71 45 Dobra Robert-Cristian 1437 ROU Craiova 2,5 14,5
72 47 Antov Antanas 0 BUL G.Lom 2,5 14,0
73 39 Paskalev Pepi 1756 BUL Vidin 2,5 14,0
74 66 Lukov Tsetsko 0 BUL G.Lom 2,5 12,5
75 42 Penkov Penko 1611 BUL Montana 2,0 20,5
76 62 Hamat Adrian 0 ROU D.T.Severin 2,0 18,5
77 71 Naidenov Dimitrincho 0 BUL Montana 2,0 17,0
78 55 Corbu George Alexandru 0 ROU Craiova 2,0 15,5
79 64 Ivanova Elisaveta 0 BUL Mitrovtsi 2,0 15,5
80 44 Ganescu Robert-Florinel 1534 ROU Craiova 2,0 14,0
81 51 Bumbaru Viorel 0 ROU Bucuresti 2,0 13,5
82 48 Badea Andrei-Ovidiu 0 ROU Craiova 2,0 13,0
83 82 Uros Liubomirovic 0 SRB 2,0 11,5
84 89 Zglimbea Bianca 0 ROU Calafat 2,0 10,5
85 52 Calota Sorin 0 ROU Craiova 1,5 14,0
86 88 Zglimbea Alexandru 0 ROU Calafat 1,5 10,0
87 57 Dabuleanu Mirel 0 ROU Ghidici 1,0 15,5
88 60 Durle Denisa 0 ROU Calafat 1,0 13,5
89 74 Padeanu Julia 0 ROU Calafat 1,0 11,5
90 63 Iordache Gheorghe 0 ROU Calafat 0,0 9,5

I CUPA INDEPENDENTIE CALAFAT

Organizer(s) : Calafat municipality, Ionel Dumitrescu
Chief or supervising arbiter : Stefanov Evtim
Rating-Ø : 1591
Date : 2015/05/09

Final Ranking

Rank SNo. Name Rtg FED 1.Rd. 2.Rd. 3.Rd. 4.Rd. 5.Rd. 6.Rd. 7.Rd. Pts BH.
1 13 Danov Radi 2124 BUL 44 w 1 33 b 1 34 w 1 2 b 1 5 w 1 6 b 1 4 w ½ 6,5 24,5
2 2 Mishev Luybomir 2245 BUL 72 b 1 10 w 1 3 b 1 1 w 0 17 b 1 7 w 1 12 b 1 6,0 25,0
3 16 Arandjelovic Aleksandar 2078 SRB 69 b 1 40 w 1 2 w 0 33 b 1 26 w 1 10 b 1 19 - + 6,0 22,5
4 9 Hristodorescu Daniel 2178 ROU 35 w 1 30 b 1 29 w 1 21 b ½ 16 w 1 8 b 1 1 b ½ 6,0 22,0
5 3 Todorov Ivailo 2242 BUL 82 w 1 32 b 1 27 w 1 16 b ½ 1 b 0 21 w 1 18 w 1 5,5 21,5
6 5 Barzanu Iulian 2208 ROU 65 w 1 26 b ½ 22 w 1 43 b 1 21 w 1 1 w 0 8 b ½ 5,0 21,5
7 27 Hristov Georgi 1987 BUL 52 w 1 15 b 1 16 w 0 36 b 1 28 w 1 2 b 0 27 w 1 5,0 21,0
8 11 Zlatanovic Zoran 2153 SRB 53 w ½ 55 b 1 20 w 1 42 b 1 9 w 1 4 w 0 6 w ½ 5,0 21,0
9 4 Serafimov Dimitar 2218 BUL 56 b 1 17 w ½ 47 b 1 45 w 1 8 b 0 14 w ½ 16 w 1 5,0 21,0
10 23 Visan Alin Ionel 2025 ROU 70 w 1 2 b 0 78 w 1 24 b 1 30 w 1 3 w 0 28 b 1 5,0 20,0
11 33 Vasova Maria 1905 BUL 51 w 1 16 b 0 44 w 1 67 b 1 27 w 1 19 b 0 34 w 1 5,0 19,5
12 7 Ilchov Rosen 2195 BUL 85 w 1 20 b ½ 75 w 1 26 b ½ 13 w 1 29 b 1 2 w 0 5,0 19,5
13 31 Gavrilescu David 1935 ROU 63 w 1 18 b 0 53 w 1 52 b 1 12 b 0 55 w 1 29 w 1 5,0 17,5
14 19 Kostici Daniel 2048 ROU 79 w 1 42 b ½ 46 w 0 75 b 1 43 w 1 9 b ½ 26 w 1 5,0 16,5
15 6 Micu Iulian 2196 ROU 81 b 1 7 w 0 43 b 0 79 w 1 76 b 1 30 w 1 32 b 1 5,0 15,5
16 12 Ninov Dayan 2142 BUL 87 b 1 11 w 1 7 b 1 5 w ½ 4 b 0 23 w 1 9 b 0 4,5 25,0
17 25 Galunova Tsveta 2010 BUL 25 w 1 9 b ½ 31 w 1 46 b 1 2 w 0 18 b 0 42 w 1 4,5 21,5
18 10 Milchev Miroslav 2176 BUL 78 b 1 13 w 1 21 b 0 38 w ½ 45 b 1 17 w 1 5 b 0 4,5 21,5
19 1 Maksimovic Suzana 2246 SRB 68 w 1 22 b ½ 26 w 0 20 b 1 42 w 1 11 w 1 3 - - 4,5 21,5
20 30 Tsakov Petar 1944 BUL 23 b 1 12 w ½ 8 b 0 19 w 0 74 b 1 51 w 1 50 b 1 4,5 21,5
21 17 Dodic Dragan 2063 SRB 76 w 1 80 b 1 18 w 1 4 w ½ 6 b 0 5 b 0 35 w 1 4,5 21,0
22 24 Dobra Costica 2018 ROU 49 b 1 19 w ½ 6 b 0 39 w ½ 60 b 1 40 w 1 24 b ½ 4,5 21,0
23 75 Petrov Simeon 0 BUL 20 w 0 85 b 1 41 w 1 32 b 1 31 w ½ 16 b 0 44 w 1 4,5 20,0
24 38 Zdravkovic Dragan 1803 SRB 48 b 0 58 w 1 57 b 1 10 w 0 36 w 1 37 b 1 22 w ½ 4,5 19,0
25 70 Mladenov Angel 0 BUL 17 b 0 56 w 0 72 b 1 68 b ½ 75 w 1 45 w 1 47 b 1 4,5 14,5
26 28 Kostov Miroslav 1974 BUL 57 b 1 6 w ½ 19 b 1 12 w ½ 3 b 0 52 w 1 14 b 0 4,0 23,0
27 18 Rasic Jovan 2051 SRB 90 b 1 36 w 1 5 b 0 59 w 1 11 b 0 38 w 1 7 b 0 4,0 21,0
28 34 Simion Nicolae 1892 ROU 36 b 0 90 - + 69 w 1 50 w 1 7 b 0 31 b 1 10 w 0 4,0 20,0
29 20 Radenkovic Dragan 2040 SRB 58 b 1 48 w 1 4 b 0 56 w 1 54 b 1 12 w 0 13 b 0 4,0 19,5
30 32 Dimitrov Georgi 1924 BUL 64 b 1 4 w 0 61 b 1 48 w 1 10 b 0 15 b 0 60 w 1 4,0 19,5
31 8 Iliev Ilian 2183 BUL 54 b 1 45 w ½ 17 b 0 47 w 1 23 b ½ 28 w 0 61 b 1 4,0 18,0
32 26 Vladimirov Vladimir 1996 BUL 77 b 1 5 w 0 87 b 1 23 w 0 49 b 1 54 w 1 15 w 0 4,0 18,0
33 36 Kamenov Valentin 1835 BUL 66 b 1 1 w 0 77 b 1 3 w 0 52 b 0 57 w 1 55 b 1 4,0 17,5
34 22 Velev Josif 2032 BUL 60 b 1 67 w 1 1 b 0 54 w 0 58 b 1 59 w 1 11 b 0 4,0 17,0
35 54 Ciobanu Constantin 0 ROU 4 b 0 64 w 1 67 b 0 77 w 1 57 b 1 39 w 1 21 b 0 4,0 17,0
36 79 Todorov Lyudmil 0 BUL 28 w 1 27 b 0 80 w 1 7 w 0 24 b 0 76 w 1 59 b 1 4,0 17,0
37 14 Petrescu Georgian 2087 ROU 61 b 1 43 w ½ 45 b 0 73 w 1 38 b ½ 24 w 0 54 b 1 4,0 17,0
38 35 Krastev Vladimir 1847 BUL 62 w ½ 53 b ½ 76 w 1 18 b ½ 37 w ½ 27 b 0 63 w 1 4,0 17,0
39 15 Grigorov Evgeni 2085 BUL 88 w 1 75 b ½ 42 w 0 22 b ½ 46 w 1 35 b 0 53 w 1 4,0 16,0
40 43 Neacsu Ioan-Ovidius 1568 ROU 86 w 1 3 b 0 52 w 0 70 b 1 67 w 1 22 b 0 62 w 1 4,0 15,5
41 40 Nicu Dumitru 1701 ROU 67 b 0 60 w 1 23 b 0 58 w 0 79 b 1 77 w 1 52 b 1 4,0 13,5
42 84 Vasilev Ventsislav 0 BUL 73 b 1 14 w ½ 39 b 1 8 w 0 19 b 0 43 w 1 17 b 0 3,5 22,0
43 37 Stegaroiu Marcel-Florian 1816 ROU 83 w 1 37 b ½ 15 w 1 6 w 0 14 b 0 42 b 0 67 w 1 3,5 20,0
44 58 Dimitrov Ventsislav 0 BUL 1 b 0 66 w 1 11 b 0 64 w 1 50 b ½ 46 w 1 23 b 0 3,5 19,5
45 29 Stefanov Evtim 1967 BUL 89 w 1 31 b ½ 37 w 1 9 b 0 18 w 0 25 b 0 70 w 1 3,5 19,5
46 86 Yaroslav Naumov 0 BUL 59 b 1 47 w ½ 14 b 1 17 w 0 39 b 0 44 b 0 69 w 1 3,5 18,5
47 21 Dimitrov Encho 2035 BUL 74 w 1 46 b ½ 9 w 0 31 b 0 68 w 1 53 b 1 25 w 0 3,5 17,5
48 83 Valchev Valeri 0 BUL 24 w 1 29 b 0 68 w 1 30 b 0 53 w 0 70 b ½ 75 w 1 3,5 16,0
49 69 Mihailov Mihail 0 BUL 22 w 0 68 b 0 82 w 1 65 b 1 32 w 0 67 b ½ 71 w 1 3,5 14,5
50 87 Yordanova Kristina 0 BUL 75 w 0 88 b 1 71 w 1 28 b 0 44 w ½ 69 b 1 20 w 0 3,5 14,0
51 78 Todorov Bozidar 0 BUL 11 b 0 87 w 0 88 w 1 69 b ½ 71 w 1 20 b 0 68 w 1 3,5 13,0
52 72 Naidenov Emil 0 BUL 7 b 0 81 w 1 40 b 1 13 w 0 33 w 1 26 b 0 41 w 0 3,0 21,0
53 56 Croitoru Daniel 0 ROU 8 b ½ 38 w ½ 13 b 0 63 w 1 48 b 1 47 w 0 39 b 0 3,0 20,0
54 53 Catana Costel 0 ROU 31 w 0 89 b 1 55 w 1 34 b 1 29 w 0 32 b 0 37 w 0 3,0 19,0
55 90 Zhivkov Nikolay 0 BUL 71 b 1 8 w 0 54 b 0 61 w 1 56 b 1 13 b 0 33 w 0 3,0 18,0
56 49 Boeangiu Marian-Ion 0 ROU 9 w 0 25 b 1 62 w 1 29 b 0 55 w 0 63 b 0 77 w 1 3,0 17,5
57 73 Nenetu Aurel 0 ROU 26 w 0 65 b 1 24 w 0 78 b 1 35 w 0 33 b 0 82 w 1 3,0 17,0
58 65 Korbovljanovic Dragan 0 SRB 29 w 0 24 b 0 83 w 1 41 b 1 34 w 0 62 b 0 80 b 1 3,0 17,0
59 41 Ceoroianu Laurentiu-Tudor 1684 ROU 46 w 0 79 b 1 70 w 1 27 b 0 62 w 1 34 b 0 36 w 0 3,0 17,0
60 67 Macamete Marian 0 ROU 34 w 0 41 b 0 86 w 1 80 b 1 22 w 0 66 b 1 30 b 0 3,0 17,0
61 59 Dumitrescu Ionel 0 ROU 37 w 0 83 b 1 30 w 0 55 b 0 84 w 1 64 b 1 31 w 0 3,0 16,0
62 80 Todorov Petar 0 BUL 38 b ½ 73 w ½ 56 b 0 87 w 1 59 b 0 58 w 1 40 b 0 3,0 15,5
63 76 Sclipcea Alexandru 0 ROU 13 b 0 78 w 0 81 b 1 53 b 0 65 w 1 56 w 1 38 b 0 3,0 15,0
64 77 Socol Alexandru 0 ROU 30 w 0 35 b 0 85 w 1 44 b 0 78 w 1 61 w 0 76 b 1 3,0 14,5
65 50 Bumbaru Daniel 0 ROU 6 b 0 57 w 0 89 b 1 49 w 0 63 b 0 88 w 1 84 b 1 3,0 12,0
66 81 Tsvetanov Pavel 0 BUL 33 w 0 44 b 0 90 w 1 76 b 0 87 b 1 60 w 0 81 b 1 3,0 12,0
67 85 Vasov Valentin 0 BUL 41 w 1 34 b 0 35 w 1 11 w 0 40 b 0 49 w ½ 43 b 0 2,5 19,5
68 46 Iures Alberto 1238 ROU 19 b 0 49 w 1 48 b 0 25 w ½ 47 b 0 73 w 1 51 b 0 2,5 18,5
69 61 Ganescu Marian 0 ROU 3 w 0 86 b 1 28 b 0 51 w ½ 73 b 1 50 w 0 46 b 0 2,5 16,5
70 68 Markov Martin 0 BUL 10 b 0 72 w 1 59 b 0 40 w 0 81 b 1 48 w ½ 45 b 0 2,5 16,0
71 45 Dobra Robert-Cristian 1437 ROU 55 w 0 74 b ½ 50 b 0 72 w 1 51 b 0 85 w 1 49 b 0 2,5 14,5
72 47 Antov Antanas 0 BUL 2 w 0 70 b 0 25 w 0 71 b 0 90 - + 87 w 1 74 b ½ 2,5 14,0
73 39 Paskalev Pepi 1756 BUL 42 w 0 62 b ½ 74 w 1 37 b 0 69 w 0 68 b 0 85 b 1 2,5 14,0
74 66 Lukov Tsetsko 0 BUL 47 b 0 71 w ½ 73 b 0 82 w 1 20 w 0 75 b ½ 72 w ½ 2,5 12,5
75 42 Penkov Penko 1611 BUL 50 b 1 39 w ½ 12 b 0 14 w 0 25 b 0 74 w ½ 48 b 0 2,0 20,5
76 62 Hamat Adrian 0 ROU 21 b 0 84 w 1 38 b 0 66 w 1 15 w 0 36 b 0 64 w 0 2,0 18,5
77 71 Naidenov Dimitrincho 0 BUL 32 w 0 82 b 1 33 w 0 35 b 0 80 w 1 41 b 0 56 b 0 2,0 17,0
78 55 Corbu George Alexandru 0 ROU 18 w 0 63 b 1 10 b 0 57 w 0 64 b 0 80 w 0 89 b 1 2,0 15,5
79 64 Ivanova Elisaveta 0 BUL 14 b 0 59 w 0 84 b 1 15 b 0 41 w 0 81 w 0 87 b 1 2,0 15,5
80 44 Ganescu Robert-Florinel 1534 ROU 84 b 1 21 w 0 36 b 0 60 w 0 77 b 0 78 b 1 58 w 0 2,0 14,0
81 51 Bumbaru Viorel 0 ROU 15 w 0 52 b 0 63 w 0 83 b 1 70 w 0 79 b 1 66 w 0 2,0 13,5
82 48 Badea Andrei-Ovidiu 0 ROU 5 b 0 77 w 0 49 b 0 74 b 0 83 w 1 89 w 1 57 b 0 2,0 13,0
83 82 Uros Liubomirovic 0 SRB 43 b 0 61 w 0 58 b 0 81 w 0 82 b 0 90 w 1 88 b 1 2,0 11,5
84 89 Zglimbea Bianca 0 ROU 80 w 0 76 b 0 79 w 0 90 - + 61 b 0 86 b 1 65 w 0 2,0 10,5
85 52 Calota Sorin 0 ROU 12 b 0 23 w 0 64 b 0 89 w ½ 86 b 1 71 b 0 73 w 0 1,5 14,0
86 88 Zglimbea Alexandru 0 ROU 40 b 0 69 w 0 60 b 0 88 b ½ 85 w 0 84 w 0 90 b 1 1,5 10,0
87 57 Dabuleanu Mirel 0 ROU 16 w 0 51 b 1 32 w 0 62 b 0 66 w 0 72 b 0 79 w 0 1,0 15,5
88 60 Durle Denisa 0 ROU 39 b 0 50 w 0 51 b 0 86 w ½ 89 b ½ 65 b 0 83 w 0 1,0 13,5
89 74 Padeanu Julia 0 ROU 45 b 0 54 w 0 65 w 0 85 b ½ 88 w ½ 82 b 0 78 w 0 1,0 11,5
90 63 Iordache Gheorghe 0 ROU 27 w 0 28 - - 66 b 0 84 - - 72 - - 83 b 0 86 w 0 0,0 9,5

 

 

 

I CUPA INDEPENDENTIE CALAFAT

Organizer(s) : Calafat municipality, Ionel Dumitrescu
Chief or supervising arbiter : Stefanov Evtim
Rating-Ø : 1591
Date : 2015/05/09

Final Ranking

Rank SNo. Name Rtg FED Club Pts BH.
1 13 Danov Radi 2124 BUL Pernik 6,5 24,5
2 2 Mishev Luybomir 2245 BUL Plovdiv 6,0 25,0
3 16 Arandjelovic Aleksandar 2078 SRB 6,0 22,5
4 9 Hristodorescu Daniel 2178 ROU Ploiesti 6,0 22,0
5 3 Todorov Ivailo 2242 BUL Vidin 5,5 21,5
6 5 Barzanu Iulian 2208 ROU 5,0 21,5
7 27 Hristov Georgi 1987 BUL Montana 5,0 21,0
8 11 Zlatanovic Zoran 2153 SRB Bor 5,0 21,0
9 4 Serafimov Dimitar 2218 BUL Gabrovo 5,0 21,0
10 23 Visan Alin Ionel 2025 ROU D.T.Severin 5,0 20,0
11 33 Vasova Maria 1905 BUL Berkovitsa 5,0 19,5
12 7 Ilchov Rosen 2195 BUL Pernik 5,0 19,5
13 31 Gavrilescu David 1935 ROU Craiova 5,0 17,5
14 19 Kostici Daniel 2048 ROU Craiova 5,0 16,5
15 6 Micu Iulian 2196 ROU Craiova 5,0 15,5
16 12 Ninov Dayan 2142 BUL 4,5 25,0
17 25 Galunova Tsveta 2010 BUL V.Tarnovo 4,5 21,5
18 10 Milchev Miroslav 2176 BUL Vidin 4,5 21,5
19 1 Maksimovic Suzana 2246 SRB Serbia 4,5 21,5
20 30 Tsakov Petar 1944 BUL Kozloduy 4,5 21,5
21 17 Dodic Dragan 2063 SRB 4,5 21,0
22 24 Dobra Costica 2018 ROU Craiova 4,5 21,0
23 75 Petrov Simeon 0 BUL 4,5 20,0
24 38 Zdravkovic Dragan 1803 SRB 4,5 19,0
25 70 Mladenov Angel 0 BUL Montana 4,5 14,5
26 28 Kostov Miroslav 1974 BUL Vidin 4,0 23,0
27 18 Rasic Jovan 2051 SRB Zajecar 4,0 21,0
28 34 Simion Nicolae 1892 ROU D.T.Severin 4,0 20,0
29 20 Radenkovic Dragan 2040 SRB Knjazevac 4,0 19,5
30 32 Dimitrov Georgi 1924 BUL Vidin 4,0 19,5
31 8 Iliev Ilian 2183 BUL Vidin 4,0 18,0
32 26 Vladimirov Vladimir 1996 BUL Montana 4,0 18,0
33 36 Kamenov Valentin 1835 BUL Vratsa 4,0 17,5
34 22 Velev Josif 2032 BUL Oryahovo 4,0 17,0
35 54 Ciobanu Constantin 0 ROU D.T.Severin 4,0 17,0
36 79 Todorov Lyudmil 0 BUL Montana 4,0 17,0
37 14 Petrescu Georgian 2087 ROU Bucuresti 4,0 17,0
38 35 Krastev Vladimir 1847 BUL Montana 4,0 17,0
39 15 Grigorov Evgeni 2085 BUL Vidin 4,0 16,0
40 43 Neacsu Ioan-Ovidius 1568 ROU Bailesti 4,0 15,5
41 40 Nicu Dumitru 1701 ROU Craiova 4,0 13,5
42 84 Vasilev Ventsislav 0 BUL 3,5 22,0
43 37 Stegaroiu Marcel-Florian 1816 ROU Craiova 3,5 20,0
44 58 Dimitrov Ventsislav 0 BUL Vidin 3,5 19,5
45 29 Stefanov Evtim 1967 BUL Vidin 3,5 19,5
46 86 Yaroslav Naumov 0 BUL Montana 3,5 18,5
47 21 Dimitrov Encho 2035 BUL Oryahovo 3,5 17,5
48 83 Valchev Valeri 0 BUL Vidin 3,5 16,0
49 69 Mihailov Mihail 0 BUL 3,5 14,5
50 87 Yordanova Kristina 0 BUL Montana 3,5 14,0
51 78 Todorov Bozidar 0 BUL 3,5 13,0
52 72 Naidenov Emil 0 BUL Montana 3,0 21,0
53 56 Croitoru Daniel 0 ROU Craiova 3,0 20,0
54 53 Catana Costel 0 ROU Calafat 3,0 19,0
55 90 Zhivkov Nikolay 0 BUL Montana 3,0 18,0
56 49 Boeangiu Marian-Ion 0 ROU D.T.Severin 3,0 17,5
57 73 Nenetu Aurel 0 ROU Calafat 3,0 17,0
58 65 Korbovljanovic Dragan 0 SRB Kladovo 3,0 17,0
59 41 Ceoroianu Laurentiu-Tudor 1684 ROU 3,0 17,0
60 67 Macamete Marian 0 ROU Calafat 3,0 17,0
61 59 Dumitrescu Ionel 0 ROU Calafat 3,0 16,0
62 80 Todorov Petar 0 BUL Montana 3,0 15,5
63 76 Sclipcea Alexandru 0 ROU Calafat 3,0 15,0
64 77 Socol Alexandru 0 ROU Cetate 3,0 14,5
65 50 Bumbaru Daniel 0 ROU Bucuresti 3,0 12,0
66 81 Tsvetanov Pavel 0 BUL Mitrovtsi 3,0 12,0
67 85 Vasov Valentin 0 BUL Berkovitsa 2,5 19,5
68 46 Iures Alberto 1238 ROU Bailesti 2,5 18,5
69 61 Ganescu Marian 0 ROU Craiova 2,5 16,5
70 68 Markov Martin 0 BUL Vidin 2,5 16,0
71 45 Dobra Robert-Cristian 1437 ROU Craiova 2,5 14,5
72 47 Antov Antanas 0 BUL G.Lom 2,5 14,0
73 39 Paskalev Pepi 1756 BUL Vidin 2,5 14,0
74 66 Lukov Tsetsko 0 BUL G.Lom 2,5 12,5
75 42 Penkov Penko 1611 BUL Montana 2,0 20,5
76 62 Hamat Adrian 0 ROU D.T.Severin 2,0 18,5
77 71 Naidenov Dimitrincho 0 BUL Montana 2,0 17,0
78 55 Corbu George Alexandru 0 ROU Craiova 2,0 15,5
79 64 Ivanova Elisaveta 0 BUL Mitrovtsi 2,0 15,5
80 44 Ganescu Robert-Florinel 1534 ROU Craiova 2,0 14,0
81 51 Bumbaru Viorel 0 ROU Bucuresti 2,0 13,5
82 48 Badea Andrei-Ovidiu 0 ROU Craiova 2,0 13,0
83 82 Uros Liubomirovic 0 SRB 2,0 11,5
84 89 Zglimbea Bianca 0 ROU Calafat 2,0 10,5
85 52 Calota Sorin 0 ROU Craiova 1,5 14,0
86 88 Zglimbea Alexandru 0 ROU Calafat 1,5 10,0
87 57 Dabuleanu Mirel 0 ROU Ghidici 1,0 15,5
88 60 Durle Denisa 0 ROU Calafat 1,0 13,5
89 74 Padeanu Julia 0 ROU Calafat 1,0 11,5
90 63 Iordache Gheorghe 0 ROU Calafat 0,0 9,5

 

Шахматни турнири за ученици от област Видин през април 2015

Победители в турнирите за деца са Алекс Ангелов в турнира до 2 клас и Захари Виденов в турнирите до 4ти и до 8ми  клас!!

При най-малките – ученици до 2ри клас от област Видин на първо място безапелационно се класира второкласникът от ОУ “Иван Вазов” – Алекс Ангелов с пълен актив от точки. След него с по 4 точки се наредиха второкласниците Петър Петров, Георги Георгиев и Стефан Ангелов от Белоградчик, а златен медал за състезател от първи клас взе Кристиян Иванов.

В турнира до 4ти клас се наложи Захари Виденов Филипов с 6 точки от 6 кръга! След него с 5 точки останаха: Алекс Йорданов, Вероника Тодорова и третокласникът златен медалист Александър Христов!

В турнира до 8ми клас се получи интересна въртележка в последния кръг! Трима състезатели останаха с по 3 точки след като Иван Иванов успя да победи временния водач в класирането Ева Обесникова от ГПЧЕ. Захари също спечели своята партия и така завърши на първо място благодарение на допълнителните показатели, които бяха в негова полза. Втора остана Ева, а трети – Иван. Силно представяне направи и Светли Атанасов от училището домакин СОУ “Любен Каравелов”, който за 1 секунда загуби по време от Ева в предпоследния кръг.

Окончателни класирания:

Oblasten shahmaten turnir 1-2 klas

OBLAST VIDIN

Organizer(s) : Chess Club “Naiden Voinov” Vidin
Tournament Director : Evtim Stefanov
Chief or supervising arbiter : Evtim Stefanov
Town : SOU Luben Karavelov
Date : 2015/04/27

Final Ranking

Rank SNo. Name FED Pts BH.
1 3 Angelov Aleks IV2 BUL 5,0 11,0
2 25 Petrov Petar IV2 BUL 4,0 9,5
3 13 Georgiev Georgi IV2 BUL 4,0 9,0
4 5 Angelov Stefan VL2 BUL 4,0 9,0
5 18 Ivanov Kristian IV1 BUL 4,0 7,0
6 14 Georgiev Petar IV1 BUL 3,5 6,5
7 4 Angelov Kaloian IV1 BUL 3,0 9,5
24 Petrov Aleksandar IV2 BUL 3,0 9,5
9 30 Yordanov Kristian LK2 BUL 3,0 9,0
10 6 Antonov Mitko LK2 BUL 3,0 8,0
16 Ivanov Ivan LK2 BUL 3,0 8,0
12 9 Dechev Martin LK2 BUL 3,0 7,5
13 28 Vasilev Georgi IV1 BUL 3,0 5,5
14 27 Todorova Albena IV2 BUL 2,5 8,5
15 26 Plamenov Vladimir LK2 BUL 2,5 7,5
16 17 Ivanov Konstantin LK2 BUL 2,5 7,5
17 23 Obesnikova Cvetana DG Arabela BUL 2,5 6,0
18 1 Ahchiev Aleks IV1 BUL 2,0 8,5
19 19 Ivanov Vencislav LK2 BUL 2,0 8,0
20 11 Donchev Martin IV1 BUL 2,0 7,0
21 2 Aleksandrov Ivan VL2 BUL 2,0 7,0
22 21 Miliov Stivan LK2 BUL 2,0 7,0
23 29 Vidkov Cvetomir VL2 BUL 2,0 6,5
24 15 Iliev Kristian IV2 BUL 1,5 8,0
25 22 Mitev Viktor LK2 BUL 1,5 6,0
26 7 Asenov Konstantin LK2 BUL 1,5 4,5
27 8 Colov Stilian VL2 BUL 1,0 6,5
28 12 Emilov Erik LK2 BUL 1,0 6,0
29 20 Kamenov Ivailo IV2 BUL 1,0 5,5
30 10 Dimitrov Stanislav LK2 BUL 0,0 4,5

Oblasten shahmaten turnir 3-4 klas 28.04.2015

OBLAST VIDIN

Organizer(s) : Chess Club “Naiden Voinov” Vidin
Tournament Director : Evtim Stefanov
Chief or supervising arbiter : Ilian Iliev
Town : SOU Luben Karavelov
Date : 2015/04/28

Final Ranking

Rank SNo. Name FED Pts BH.
1 7 Filipov Zahari IV4 BUL 6,0 16,0
2 29 Yordanov Aleks IV4 BUL 5,0 16,0
3 23 Todorova Veronika IV4 BUL 5,0 14,5
4 9 Hristov Aleksandar IV3 BUL 5,0 14,0
5 1 Aleksandrov Dobrin IV3 BUL 4,0 17,0
6 26 Vankov Martin VL3 BUL 4,0 14,0
7 24 Tosheva Velisa IV4 BUL 4,0 13,0
8 30 Yordanov Martin LK4 BUL 4,0 13,0
9 13 Marchev Marian LK3 BUL 4,0 13,0
32 Zlatomirov Momchil IV4 BUL 4,0 13,0
11 28 Yonov Rosen IV4 BUL 4,0 12,0
12 33 Zlatomirova Kalina IV4 BUL 4,0 12,0
13 8 Gergov Anislav LK3 BUL 3,0 15,5
14 31 Zdravkov Lazar LK4 BUL 3,0 12,0
15 14 Mitkov Martin IV4 BUL 3,0 12,0
16 21 Spasov Stanislav VL3 BUL 3,0 11,5
17 20 Rosenova Aleksandra IV4 BUL 3,0 11,5
18 2 Aleksandrov Veselin IV4 BUL 3,0 10,5
19 10 Ivanov Hristo IV4 BUL 3,0 10,0
20 25 Vanchev Nikolai LK3 BUL 3,0 9,5
21 17 Petrov Kristian LK3 BUL 3,0 9,0
22 5 Borisov Nikola VL4 BUL 2,5 13,0
23 27 Vergilova Yoana IV3 BUL 2,5 11,5
24 15 Obesnikova Tsvetana Arabela BUL 2,0 12,5
25 6 Evdokimov Valentin LK3 BUL 2,0 12,0
26 4 Asenov Tomislav LK3 BUL 2,0 11,5
27 12 Kirilov Vladimir VL4 BUL 2,0 10,5
28 22 Stefanov Radoslav IV3 BUL 2,0 10,0
29 18 Petrov Valentin LK3 BUL 2,0 9,5
30 16 Petrov Daniel LK4 BUL 1,5 8,5
31 11 Ivanova Vqra LK3 BUL 1,5 7,5
32 3 Antonov Antoan LK3 BUL 1,0 10,5
33 19 Raikova Emilia LK3 BUL 1,0 7,0

Oblasten shahmaten turnir 5-8 klas

OBLAST VIDIN

Organizer(s) : Chess Club “Naiden Voinov” Vidin
Tournament Director : Evtim Stefanov
Chief or supervising arbiter : Evtim Stefanov
Town : SOU Luben Karavelov
Rating-Ø : 1210
Date : 2015/04/28

Final Ranking

Rank SNo. Name Rtg FED Pts BH.
1 19 Videnov Zahari IV4 0 BUL 5,0 15,0
2 1 Obesnikova Eva GP4E8 1437 BUL 5,0 14,5
3 8 Ivanov Ivan IV5 0 BUL 5,0 14,5
4 16 Tomov Aleksandar IV5 0 BUL 4,0 16,0
5 2 Angelov Deivid CSV6 0 BUL 4,0 15,0
6 5 Atanasov Svetoslav LK6 0 BUL 4,0 14,5
7 23 Zlatomirov Momchil IV4 0 BUL 4,0 13,0
8 10 Ivanov Ventsislav IV5 0 BUL 4,0 12,0
9 18 Tosheva Velisa IV4 0 BUL 3,0 15,5
10 21 Yordanov Martin LK4 0 BUL 3,0 14,0
11 12 Mladenova Gabrielva PRS5 0 BUL 3,0 12,5
12 3 Angelov Yavor PRS7 0 BUL 3,0 12,0
13 6 Bishkov Konstantin PMG5 0 BUL 3,0 11,5
14 24 Zlatomirova Kalina IV4 0 BUL 3,0 11,0
15 9 Ivanov Martin IV6 0 BUL 3,0 9,5
16 15 Stefanova Raya PMG5 0 BUL 3,0 9,0
17 4 Antonov Antoan LK3 0 BUL 2,0 12,0
18 13 Obesnikova Tsvetana arabela 0 BUL 2,0 11,5
19 11 Marchev Marian LK3 0 BUL 2,0 10,0
20 22 Zdravkov Lazar LK4 0 BUL 2,0 9,5
21 17 Toshev Nino PRS4 0 BUL 2,0 8,5
22 7 Borisov Teodor IV5 0 BUL 1,0 11,0
23 20 Yordanov Daniel LK4 0 BUL 1,0 11,0
24 14 Pavlova Tsvetelina LK6 0 BUL 0,0 7,0